خانه / مقالات / دانلود مقاله مروری

دانلود مقاله مروری

دانلود مقاله مروری
نگارش مقاله مروری

دانلود راهنمای نگارش مقاله مروری 
آیا میدانید مقالات مروری چه مقالاتی هستند , آیا یک دانشجو هستید و میخواهید یک مقاله مروری بنویسید , آیا تا به حال تجربه نگارش یک مقاله مروری را داشته اید اگر پاسخ این سوالات خیر است پس با ما همراه باشد تا با نگارش یک مقاله مروری آشنا شوید .

نگارش مقالات مروری به مانند ,نگارش مقاله ژورنال در تمامی‌زمینه از جمله { مقالات ژورنال در زمینه پزشکی , ایمنی بهداشت و سایر رشته‌ها }نیاز به تحقیق از طریق شواهد علمی‌و قدرت تجزیه تحلیل دارد.

هر مقاله ای که منتشر میشود باید بدانید این مقاله ممکن است توسط چندین نفر مورد ارزیابی قرار گیرند

مقالات مروری چه خاصیت‌هایی را در بر دارند :

لزوما مقالات مروری , مقالات ساده و روان نیستند فرض میکنید میخواهید در مورد موضوعی تحقیق کنید , موضوع مورد نظر شما هرچیز میتواند باشد در زمانی که شما قصد بیشتر آشنا کردن مخاطب با یک موضوعی که از قبل مورد ارزیابی قرار گرفته است باشید و درواقع به زبان ساده تر بخواهید مخاطب را آپدیت کنید شما به دنبال یک مقاله مروری رفته اید .

ساختار مقاله مروری :

ساختار و کالبد اصلی مقالات مروری نظام مند هستند یعنی اینکه شمایل و کلمات کلیدی مقالات , جستجوی ساختار یافته ای دارند پس باید از منابعی استفاده گردند که خود فاکتور‌های اعتباری بالای دارند لذا این گونه مقالات ماندگاری طولانی تری نسبت به مقالات مروری ساده تر دارند .

شما برای نگارش یک مقاله مروری هدف دارید و اصلی ترین هدف پاسخ به سوالات مخاطب است , هر پاسخی نیاز به سوال پژوهشی دارد پس باید زمینه سوال پزوهشی را در مقاله مروری ایجاد کنید تا مخاطب شما بتواند در مقاله شما جستجو کند و خواندن آن در خور توجه او باشد .
اگر همین الان دنبال راهنمای مناسب برای نگارش یک مقاله مروری هستید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود مقاله مروری

همچنین ببینید

ieltsbook

دانلود کتاب Cambridge IELTS 10

آیلتس آیتلس از اینرو شناخته شده میباشد که در حال حاضر یکی از معتبر ترین …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *