خانه / مقالات / ژورنال آکسفورد

ژورنال آکسفورد

ژورنال دانشگاه آکسفورد
ژورنال آکسفورد

معرفی ژورنال انتشارات دانشگاه آکسفورد (oup  ) :

ژورنال آکسفورد به عنوان یکی از مجلات پژوهشی با کیفیت در بین مخاطبین و محققین بوده که همکاری نزدیکی با شرکای خود از جمله نویسندگان , موسسه‌های بین المللی isi   و بخشی از جامعه دانشگاهی از جمله پژوهشگران و اساتید بین المللی دارد.

ژورنال دانشگاه آکسفورد با شناخت و درک عمق خواسته‌ها و نیاز پژوهشگران و دانشگاهیان به عنوان یک عضو دانشگاهی سهم  قابل درکی را در مقالات isi  و مجلات بین المللی در سراسر جهان را برعهده گرفته است.

نمایندگان oup از اعضای هیات‌های علمی‌دانشگاه‌های معتبر منصوب میشوند و از عمده وظایف آنها به تصمیم گیری در چاپ و نشر انتشارات دانشگاهی , مقاله ژورنال و مجلات بین المللی isi  خواهد بود.

کار با جوامع و نویسندگان  معتبر برای انتشار محتوا استثنایی آغاز ماموریت  ژورنال آکسفورد است .  به طوریکه متعهد به تضمین انتشار استاندارد مجلات isi  در سراسر جهان شده است ,  محققان می‌توانند برای دسترسی به محتوای خود را در هر کجا و هر زمان که آنها به آن نیاز دارند را در ژورنال آکسفورد به نشانی www.oxfordjournals.org  دریافت کنند.

ژورنال آکسفورد با همکاری شبکه‌های بین المللی  انتشارات علمی‌( INASP ) و پروژه‌های HINARI  از سازمان بهداشت جهانی و بنیاد eIFL  برای دسترسی بیش از هزاران مقاله‌های ژورنال و مجلات علمی‌با تخفیف ویژه همکاری میکند .

انتشارات دانشگاه آکسفورد به طور مستمر با پیشرفت‌های فن آوری افزایش یافته است تا اطمینان حاصل شود محققان می‌توانند از جدیدترین مطالب در قالب راحت ترین دسترسی‌ها به تحقیق بپردازند لذا با بیش از ۱۰۰ سال تجربه در زمینه تولید مجلات معتبر ، این ژورنال به طور مداوم در حال تحول چاپ و نشر برای افزایش استفاده محقیقن خواهد بود.

همچنین ببینید

ieltsbook

دانلود کتاب Cambridge IELTS 10

آیلتس آیتلس از اینرو شناخته شده میباشد که در حال حاضر یکی از معتبر ترین …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *