خانه / مقالات / دانلود کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی

دانلود کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی

مردان مریخی و زنان ونوسی
کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی

دانلود کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی :

حتما تا به حال نام کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی اثر دکتر جان گری را شنیده اید , دکتر جان گری متخصص درمان امور خانواده و همچنین مسئول و سردبیر ژورنال بین المللی خانواده در رشته روانشناسی از دانشگاه آمریکاست او کتاب‌های متفاوتی را منتشر کرد که یکی از پرفروشترین و شناخته شده ترین در دهه گذشته کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی میباشد , در طی ۱۵ سال این کتاب در سراسر دنیا به ۴۵ زبان ترجمه شد و حداقل فروش کتاب به حدود ۴۰ میلیون نسخه بود.

اگر از زمره کسانی هستید که هنوز موفق به خواندن کتاب زیبا و آموزنده مردان مریخی و زنان ونوسی نشده اید پیشنهاد میکنم با ما همراه باشید

کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی به عنوان روانشناس و مشاور مسائل روزمره در یک خانواده عمل میکند,یکی از اهداف اصلی انتشار این کتاب بهبود روابط زوجین در زندگی زناشویی خواهد بود .

مردان مریخی و زنان ونوسی لقبی است که به منظور تفاوت‌های موجود در جنسیت زن و جنسیت مرد اشاره دارد , ترجمه فارسی و روان کتاب با نسخه اصل هیچ تفاوتی ندارد و سعی شده تا کالبد اصلی این مطالب حفظ شود.

کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی شامل سیزده فصل میباشد که هرکدام به تفوت‌های میان زن و مرد پرداخته و سعی دارد جادوی عشق بین زن و مرد را پر رنگ تر کند .

اگر علاقه مند به مطالعه این کتاب هستید پیشنهاد میکنم آن از لینک زیر دانلود کنید

دانلود کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی

همچنین ببینید

ieltsbook

دانلود کتاب Cambridge IELTS 10

آیلتس آیتلس از اینرو شناخته شده میباشد که در حال حاضر یکی از معتبر ترین …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *