خانه / اخبار / پزشکی / معرفی ژورنال پزشکی نیو انگلند

معرفی ژورنال پزشکی نیو انگلند

ژورنال پزشکی نیوانگلند
ژورنال پزشکی NEJM

معرفی ژورنال پزشکی 

مجله پزشکی نیو انگلند با گرد آوری بهترین تحقیقات و اطلاعات کلیدی در علوم پزشکی و عملکرد بالینی از سراسر دنیا تحولی برای پزشکان در مواجهه با بیماران را ایجاد کرده است.
 ژورنال پزشکی NEJM قدیمی‌ترین دوره‌های پزشکی به طور مداوم منتشر شده به گونه ای که در سال ۱۸۱۱ جان کالینز وارن یکی از جراحان بیمارستان عمومی ماساچوست, با کمک همکارش جمیز جکسون اولین نسخه سه ماهه ازمجله نیوانگلند پزشکی و جراحی در دو سر فصل در ژانویه ۱۸۱۲ منتشر کرد , ۱۶ سال بعد با مجله پزشکی بوستون ادغام شد و در سال ۱۹۲۱ توسط انجمن پزشکی ماساچوست خریداری و سپس به ژورنال پزشکی نیو انگلند تغییر نام دارد .
NEJM گزارش از مرزهای علم و عمل پزشکی را از روزهای اولیه خود منتشر کرده است وهمچنین اولین نمایش عمومی‌از اتر بیهوشی در سال ۱۸۴۶ به ثبت رسید ، اولین شرح کامل ازپارگی دیسک ستون فقرات در سال ۱۹۳۴ و اولین موفقیت در درمان اطفال مبتلا به لوسمی‌حاد در اوایل دوران کودکی در سال ۱۹۴۸ از افتخارات این ژورنال به حساب می‌آمد.
مقاله‌های اخیر بیشتر شامل برخی از قدیمیترین توصیف بیماری ایدز و سپس درمان آن ، آسپرین و داروهای کاهنده کلسترول در پیشگیری از بیماری‌های قلبی ، و پیشرفت‌های مولکولی جدید در درمان لوسمی‌مزمن و سرطان ریه میباشد .
نفوذ علمی‌مجله پزشکی نیوانگلند در مقیاس بین المللی افزایش یافت به طوری که بیش از ۶۰۰ هزار نفر از ۱۷۷ کشور جهان هر هفته آن را میخوانند

همچنین ببینید

دانلود مقاله بهداشت دهان و دندان

همانند اکثر مردم بر این باوریم که بهداشت دهان و دندان یکی از اصول مهم …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *