خانه / اخبار / تکنولوژی / تکنولوژی در گذرگاه فن آوری گجت‌ها

تکنولوژی در گذرگاه فن آوری گجت‌ها

Technique and technology gadgets
Technique and technology gadgets

تکنولوژی در گذرگاه فن آوری گجت‌ها :

در ادامه مطلب قبلی در مورد جهان فن آوری در گجت‌ها مطالبی را نوشتیم ؛ شاید این نکته برای شما جالب باشد , که بتوانید از لحظه لحظه زندگی خود عکس بگیرید و فریم به فریم با لحظه‌های شاد و غیر منتظره و ناگهانی همراه باشد بدون اینکه فرصتی را از دست دهید و بتوانید تشخیص دهید تا در چه مکانی هستید.

شرکت فن آوری memoto  دوربینی را با نام  memoto wearable camera  وارد بازار رقابتی خود کرد به گونه ای که این دستگاه  با قابلیت  ساده خود اما بسیار کارا توانسته فروش خود را بسیار در بازار رقابتی افزایش دهد .

تکنولوژی مدرن در این دستگاه قادر خواهد بود با ضبط عکس در هر ۳۰ ثانیه با قدرت ۵ مگا پیکسل  و اتصال به شبکه ره یاب ماهواره ای _جی پی اس و حسگر‌های هوشمند  یکی از جالب ترین امکانات را در دوربین‌های معرفی نماید .

 به طوری که در هنگام ذخیره عکس مکان و زمان عکس را به طور خودکار تشخیص داده و در دیتای خود با عکس مربوطه ذخیره میکند , عمر نگاه داری باطری در حدود ۳ روز تمام است.

بقیه در ادامه مطلب…

  • آیا در سرما میتوانید با تلفن حرف بزنید و یا از آن استفاده کنید ؟

فصل سرما همیشه همراه با پوشیدن لباس‌های بافتنی و گرم است حال فرض کنید شما گوشی لمسی خود را در یک روز سرد زمستانی بیرون برده اید و در حال استفاده از آن هستید ؛ کار کردن با این گوشی در این شرایط بسیار سخت خواهد بود زیرا در سرما انگشتانتان به خوبی کار نمیکند و نمیتواند صفحه گوشی را لمس کند به همین منظور کمپانی HUrriCane  دستکش‌های خاصی را برای استفاده در فصل سرد با تجهیزات خاص از جمله بلوتوث با نام Hi-Fun Blutooth Gloves  را وار د بازار رقابتی کرد , طراحی این دستکش‌ها به گونه ای است که علاوه بر گردم نمودن انگشتان دست قادر خواهد بود داده و دیتا را از طریق لمس انگشتان به گوشی منتقل کند این فن آوری بی سیم جا سازی شده در این دستکش به گونه ای است که شما میتوانید تنها با لمس کردن انگشتان خود برروی هم ارتباط برقرار کنید و یا موزیک گوش کنید.

 همانطور که میدانید پیشرفت دنیا در گذرگاه فن آوری چنان روند صعودی به خود گرفته که انجام برخی کارهایی که در گذشته نه چندان دور, دور از ذهن تصور میشود امروزه به واقعیت پیوسته است

اگر علاقه مند به یکی دیگر از جنجالی ترین کاربرد فن آوری در علم پزشکی هستید به مطلب فن آوری در اسکنر‌های سه بعدی بروید .

 

همچنین ببینید

mars-robot

مریخ جولانگاه روبات‌های زمینی

مریخ و روبات‌های زمینی : شاید شما هم از شنیدن خبر حیات در سیاره‌های غیر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *