خانه / مقالات / آشنایی با نگارش مقاله ژورنال

آشنایی با نگارش مقاله ژورنال

Journal written Guide
Journal written Guide

راهنمای نگارش مقاله ژورنال و ارسال به ژورنال‌های معتبر :

امروزه بسیار دیده شده که دانشجویان عزیز در رشته‌های مختلف و مقاطع بالا جهت تکمیل پروژه و پایان نامه‌های خود و ارتقاء سطح عملی خود اقدام به نگارش و ارسال مقالات ژورنال میکنند و در این بین برخی افراد موفق به پذیرش ژورنال‌های علمی  از سوی سایت‌های معتبر علمی‌مربوط به رشته خود میشوند.

و برخی نیز متاسفانه با وجود زحمات بسیاری که برای نگارش و تهیه این گونه مقاله خود کشیده اند تنها به دلیل رعایت برخی مسائل مهم و تکنیکی هرچند کوچک و مختصر که شاید خود متوجه این امر نباشند مقاله ایشان ریجکت میشود , ما سعی کرده ایم در این فایل متنی در قالب پی دی اف تکنیک‌های مهم و تاثیر گذار در نگارش مقاله  ژورنال را که به صورت اختصاصی از سایت www.unipaper.ir   تهیه شده است  را به صورت رایگان در ادامه مطلب اختیار شما دانشجویان عزیز قرار دهیم .

نکته مهم  :

در نگارش مقاله  ژورنال نوشتن یک مقاله علمی‌نیست بلکه نگارش یک مقاله علمی‌تاثیر گذار است , پس از این مفهوم بر می‌آید که مقاله ای ارزشمند به حساب نمی‌آید حتی اگر تمامی‌استاندارد‌ها و ملزومات یک مقاله در آن رعایت شده باشد.

در کل دو نوع نوشتار از لحاظ علمی‌وجود دارد ، که یک نوع صرفا برای جلب خواننده میباشد و نوع دیگر چنان ارزشی دارد که فرض میشود موضوعاتی است که چون بیماری عفونی در حال گسترش در بین مردم است .

 

 

 دانلود راهنمای اول نگارش ژورنال

 

 

همچنین ببینید

ieltsbook

دانلود کتاب Cambridge IELTS 10

آیلتس آیتلس از اینرو شناخته شده میباشد که در حال حاضر یکی از معتبر ترین …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *