خانه / اخبار / تکنولوژی / اتومبیلی که ۱٫۲ میلیون دلار قیمت پیدا کرد

اتومبیلی که ۱٫۲ میلیون دلار قیمت پیدا کرد

Old Flying Car
Old Flying Car

اتومبیل پرنده عتیقه با ۱ میلیون دلار ارزش :

وسیله ای که در عکس بالا مشاهده میکنید نه با طلا ساخته شده و نه بسیار مدرن است , این وسیله در واقع یک اتومبیلی پروازی است که قدمت ۵۷ ساله دارد حالا آنکه زمان آن را به فراموشی سپرده است. این قبیل از ماشین‌های عجیب تولید شده انگشت شمارند که یا در سال‌های گذشته تولید شده اند و در نوع خود عتیقه بوده و یا تکنولوژی است که توسط شخصی ساخته شده اند – میتوانید برای اطلاع بیشتر به پست multicopter نیز بروید که خواندنش خالی از لطف نیست.

این ماشین عجیب از دو بخش مجزا تشکیل شده که بخش جلویی آن اتومبیلی است که میتواند بر روی زمین حرکت کند و بخش انتهایی جدا پذیر آن با وصل شدن به اتومبیل تبدیل به یک وسیله پروازی خواهد شد.

در سال ۱۹۵۴ تولید این اتومبیل تنها به اندازه انگشتان یک دست بود و پس از آن به فراموشی سپرده شد , آقای گریک هریک این وسیله را در سال ۱۹۹۰ خریداری کردو در کلکسیون خود قرار داد.

او این بار قصد فروش آن را به مبلغ ۱٫۲۵ میلیون دلار دارد به نقل از سایت یاهو بسیار از افراد میلیونر و علاقه مند به کلکسیون از این طریق با گریک هریک آشنا شده اندو این طور عنوان کردند که این وسیله تنها یکی از ۴۰ وسیله ای است که در آرشیو خود نگه داری کرده است.

آنها امیدوارند که با فروش خوب این کلکسیونر علاقه به فروش بقیه وسایل را که در دنیا کم نظیر است و تاریخچه ای از پرواز را نشان میدهد را بیشتر نشان دهد.

عکس‌های بیشتر در ادامه مطلب

Full picture flying cars
Full picture flying cars

نمای جلویی اتومبیل پروازی

Photo of the front car Flight
Photo of the front car Flight

نمای داخل کابین از وسیله پروازی تولید شده در سال ۱۹۵۴

Car cabin flight
Car cabin flight

همچنین ببینید

mars-robot

مریخ جولانگاه روبات‌های زمینی

مریخ و روبات‌های زمینی : شاید شما هم از شنیدن خبر حیات در سیاره‌های غیر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *